Домашняя страница Написать нам Карта сайта

Меню сайта

Обновления сайта

Теперь можно добавлять аватару!
2017-07-21 21:23:19

Уважаемые пользователи сайта "Харьков для Христа", рады сообщить Вам об очередных обновлениях сайта: теперь Вы можете добавлять свои аватары, которые в дальнейшем будут использоваться в форуме. Администрация сайта.... Читать далее >>


Исцеляющие раны
2017-05-31 17:34:24

   В одной семье заболела дочь, в её крови была обнаружена инфекция, которая несла в себе боль и смерть в каждую клеточку организма этого ребенка. Все попытки, предпринятые со стороны врачей, были безуспешны, но оставался ещё один шанс. Заражённую кровь, которая несла в себе смертельную опасность, н... Читать далее >>


Обновление раздела "Трансмировое радио"
2016-09-16 20:45:52

Обновлён раздел Трансмирового радио новыми передачами. Приятного прослушивания.... Читать далее >>


Заработал раздел "Трансмировое радио"
2016-07-15 21:32:30

       ВНИМАНИЕ! Заработал раздел "Трансмировое радио". Теперь можно прослушивать записи Харьковской студии Трансмирового радио. С ув. Администрация сайта "Харьков для Христа".... Читать далее >>

Все обновления >>

Полезные ссылки

Пастор Онлайн
ц. Свет Евангелие
Ребцентр Освобождение
YesHEis - делиться Евангелием онлайн
ВСЦ ЕХБ
Реформації 500 років
Svitle радио Еммануил

  Событие было  2018-04-09 21:41:42  
Підпиши петиції – підтримай сімейні цінності!
Опубликовано: 2018-03-09 21:41:42
                        

  Підпиши петиції – підтримай сімейні     цінності!

  Рада євангельських протестантських церков України підтримала рішення написати електронні петиції до Президента,   Верховної Ради та Кабінету Міністрів з метою захисту традиційних сімейних цінностей. Закликаємо невідкладно   підписати всі шість петицій, поширити посилання на петиції серед знайомих, та допомогти підписати тим, хто не знає, як   підписувати електронні петиції. Щодня моліться за те, щоб всі шість петицій набрали по 25000 підписів, та щоб влада   правильно відреагувала на дані петиції. Від Вашої активності може залежати майбутнє України.

  В Україні більше 1 млн християн! Підпишіть самі і допоможіть підписати хоча б 10-м друзям. Зараз підписало всього   6500. На даний момент розробляється підручник де вже хочуть прописати, що сім’я це тата+тато, мама+мама і по цих   підручниках можуть вчитись ваші діти.

  Зробіть оголошення в церквах на зібранні і покажіть відеоролик: https://www.youtube.com/watch?v=tGYdC23s_gU

 Перешліть всім друзям цей лист! І самі підпишіть петиції! Не ігноруйте! В обідню перерву виділіть 20 хвилин і підпишіть   петиції.

  Навчіть кількох братів з ноутбуками, які вміють підписувати петиції і нехай вони допоможуть після служіння в неділю   людям, які не мають змоги або не вміють, підписати їх.

  В деяких школах України вже почалась пропаганда гомосексуалізму. Підставою для цього є затверджений Кабінетом   Міністрів «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», (детальніше в   петиції  ), що передбачає, зокрема, легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, усиновлення дітей   трансгендерними людьми, пропаганду гомосексуалізму в школах та через ЗМІ. В деяких європейських країнах, де   християни були пасивними, вже зараз є кримінальна відповідальність за критику гомосексуалізму.

 Біблія відносить гомосексуалізм до найважчих гріхів (Левит 18:22, Левит 20:13, Римлян 1:24-27, 1 Кор. 6:9-10, 1 Тим. 1:9-   10). З Першого Послання до Коринтян 6:9-10 ясно, що мужоложники не вспадкують Божого Царства. Важливо, щоб   християни застерегли владу та громадян України від пропаганди та поширення гріха гомосексуалізму (Єзекіїля 3:18-21).   Для пропаганди гомосексуалізму часто використовуються аргументи, що суперечать науковим фактам (див. тексти петицій).

  Будьте пильними! Ініціатором всіх шести петицій є Танцюра Віктор Зіновійович. Інші автори створили багато петицій з   такими ж заголовками, ймовірно, з метою розпорошення голосів (щоб жодна петиція не набрала 25000 підписів).

   Вам потрбно буде створити 3  акаунти на сайті Президента, ВР, КМ

   Посилання на петиції:
  https://petition.president.gov.ua/petition/42484
  https://petition.president.gov.ua/petition/42862
   https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070…
   https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118…
   https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462
   https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

  Важливо підписати всі шість петицій, тому що Президент, Верховна Рада та Кабінет Міністрів мають різні повноваження    і   жоден з цих органів влади самостійно не зможе зробити все необхідне.

   Для підписання електронної петиції до Президента потрібно створити обліковий запис на сайті  офіційного інтернет-     представництва Президента України та увійти у створений обліковий запис (інструкція як це зробити знаходиться за   посиланням https://youtu.be/-ugc_zvb2yU ). Перейти за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/42484  та   натиснути на кнопку “Підписатися”. Після цього перейти за посиланням  https://petition.president.gov.ua/petition/42862 та   натиснути кнопку “Підписатися”.

   Для підписання електронної петиції до Верховної Ради потрібно зареєструватись на сайті Верховної Ради та увійти у   створений обліковий запис (інструкція як це зробити знаходиться за посиланням https://youtu.be/IWxrC3HUDHg). Перейти   за посиланням https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070?aname=published та натиснути на кнопку “Підписати”. На     електронну пошту,  вказану при реєстрації, прийде лист, в якому потрібно буде підтвердити підписання петиції.

  Після цього перейти за посиланням https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118?aname=published та натиснути на   кнопку “Підписати”. На електронну пошту,  вказану при реєстрації, прийде лист, в  якому потрібно буде підтвердити   підписання петиції.

   Для підписання електронної петиції до Кабінету Міністрів потрібно зареєструватися на сайті електронних петицій до   Кабінету Міністрів та увійти у створений обліковий запис (інструкція як це зробити знаходиться за   посиланням https://youtu.be/LvusYtlQgzQ ). Перейти за посиланням https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462 та     натиснути на кнопку “Підписати петицію”. Після цього перейти за     посиланням https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485 та натиснути на кнопку “Підписати петицію”.

   Домоможіть своїм родичам і друзям підписати ці петиції.

    Покрокова інструкція  https://goo.gl/8HsVSH

 

      
[<< Назад]

Авторизация


Регистрация
Забыли пароль?
Молитвенный календарь Текущий день
2018Вторник

25
Сентябрь

Молитвенный календарь

dina777
Молитва за сына Славика. Об покаянии, исцелении
Добавить молитву могут только зарегистрированные пользователи.

Статистика
Посетителей on-line: 0

Зарегистрированно: 79

Посещений всего: 222966

Объявления    Новости    Об объединении   Церкви области   Литературная страничка   Галерея   Трансмировое радио   On-Line трансляции