Домашняя страница Написать нам Карта сайта

Меню сайта

Обновления сайта

Теперь можно добавлять аватару!
2017-07-21 21:23:19

Уважаемые пользователи сайта "Харьков для Христа", рады сообщить Вам об очередных обновлениях сайта: теперь Вы можете добавлять свои аватары, которые в дальнейшем будут использоваться в форуме. Администрация сайта.... Читать далее >>


Исцеляющие раны
2017-05-31 17:34:24

   В одной семье заболела дочь, в её крови была обнаружена инфекция, которая несла в себе боль и смерть в каждую клеточку организма этого ребенка. Все попытки, предпринятые со стороны врачей, были безуспешны, но оставался ещё один шанс. Заражённую кровь, которая несла в себе смертельную опасность, н... Читать далее >>


Обновление раздела "Трансмировое радио"
2016-09-16 20:45:52

Обновлён раздел Трансмирового радио новыми передачами. Приятного прослушивания.... Читать далее >>


Заработал раздел "Трансмировое радио"
2016-07-15 21:32:30

       ВНИМАНИЕ! Заработал раздел "Трансмировое радио". Теперь можно прослушивать записи Харьковской студии Трансмирового радио. С ув. Администрация сайта "Харьков для Христа".... Читать далее >>

Все обновления >>

Полезные ссылки

Пастор Онлайн
ц. Свет Евангелие
Ребцентр Освобождение
YesHEis - делиться Евангелием онлайн
ВСЦ ЕХБ
Реформації 500 років
Svitle радио Еммануил

«Від великого до більшого» − пасторська конференція в Ірпені
Опубликовано: 2018-05-22 22:34:39
   Як великим церквам бути поміччю для менших помісних громад? Як вони можуть активно й дієво взаємодіяти у спільному служінні? На ці запитання шукали   відповіді учасники конференції «Від великого до більшого» 16-17 травня. Понад сто пресвітерів великих церков зібралися навколо цієї теми у Центрі   християнського життя в Ірпені. Учасники конференції – служителі, котрі представляють 45 найбільших церков братства. Із них тридцять громад мають понад 400   членів, у решти – чисельність менша.

 У музичному супроводі взяв участь музичний гурт із церкви с. Бузівка Черкаської області та соліст Ерік Йодіс. Під час дводенної зустрічі було розглянуто п’ять   ключових тем. Павло Миронюк, пастор луцької церкви «Фіміам» нагадав служителям про покликання та вірність у малому, про мудрість для того, аби розвивати   потенціал, про необхідність стратегії і структури, про посвячену команду і відповідну складову управління.

   Учасникам були запропоновані дискусії та обговорення, сформовані малими групами за столами.

  Про основні тенденції занепаду церкви, про причини, чому велика церква не впливає та не розвивається, говорив Валерій Антонюк, голова Союзу ЄХБ.   Служитель окреслив низку причин, а саме втрату стратегії євангелізаційного служіння, неадекватне розподілення фінансових ресурсів, нехтування освітою,   не ефективну організацію роботи команди, пасивну суспільну позицію, втрату відчуття відповідальності, низьку якість служіння у різних напрямах, відсутність   батьківства, наставництва, учнівства і страх керівництва приймати сміливі рішення.

 На прикладі Ірпінської біблійної церкви пастор Микола Романюк поділився практичними речами, розкриваючи тему «Фактори зростання великих церков».

 

  


   Про біблійну модель служіння ресурсних церков на прикладі єрусалимської, антіохійської, римської та коринтської церков говорив Геннадій Пилипенко, голова   Харківського обласного об’єднання церков.

 У рамках конференції пройшли три панельні дискусії, під час яких пастори обговорювали, які виклики стоять перед великою церквою. «Завдяки чому велика   церква продовжує зростати?», «Яких змін потребує керівництво великої церкви?» – ці запитання звучали у дискусії.

 «Кожна велика церква має бути ресурсною. Кому більше довірено, від того більше й очікується, – очікується в братерській любові, дієвій посвяті, жертовному   служінні та мудрому і відповідальному розпорядництві Божої благодаті» – підсумовує Ігор Бандура, перший заступник голови Союзу ЄХБ.

Прес-служба ВСЦ ЄХБ

Фото Григорія Юрика

 

 


... Читать далее >>
      
[<< Назад]

Авторизация


Регистрация
Забыли пароль?
Молитвенный календарь Текущий день
2018Вторник

25
Сентябрь

Молитвенный календарь

dina777
Молитва за сына Славика. Об покаянии, исцелении
Добавить молитву могут только зарегистрированные пользователи.

Статистика
Посетителей on-line: 105013

Зарегистрированно: 79

Посещений всего: 222966

Объявления    Новости    Об объединении   Церкви области   Литературная страничка   Галерея   Трансмировое радио   On-Line трансляции