Домашняя страница Написать нам Карта сайта

Меню сайта

Обновления сайта

Теперь можно добавлять аватару!
2017-07-21 21:23:19

Уважаемые пользователи сайта "Харьков для Христа", рады сообщить Вам об очередных обновлениях сайта: теперь Вы можете добавлять свои аватары, которые в дальнейшем будут использоваться в форуме. Администрация сайта.... Читать далее >>


Исцеляющие раны
2017-05-31 17:34:24

   В одной семье заболела дочь, в её крови была обнаружена инфекция, которая несла в себе боль и смерть в каждую клеточку организма этого ребенка. Все попытки, предпринятые со стороны врачей, были безуспешны, но оставался ещё один шанс. Заражённую кровь, которая несла в себе смертельную опасность, н... Читать далее >>


Обновление раздела "Трансмировое радио"
2016-09-16 20:45:52

Обновлён раздел Трансмирового радио новыми передачами. Приятного прослушивания.... Читать далее >>


Заработал раздел "Трансмировое радио"
2016-07-15 21:32:30

       ВНИМАНИЕ! Заработал раздел "Трансмировое радио". Теперь можно прослушивать записи Харьковской студии Трансмирового радио. С ув. Администрация сайта "Харьков для Христа".... Читать далее >>

Все обновления >>

Полезные ссылки

Пастор Онлайн
ц. Свет Евангелие
Ребцентр Освобождение
YesHEis - делиться Евангелием онлайн
ВСЦ ЕХБ
Реформації 500 років
Svitle радио Еммануил

Святе водне хрещення в церкві «Різдва Христова» очима охрещуваного
Опубликовано: 2018-07-04 08:43:50
     

 

 « А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі.

 Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа,

 навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.»

 (Від Матвія 28:18-20)

 

            У суботу, 30 червня 2018 р., всесвітня християнська родина поповнилася сімома новими душами. Шість братів та одна сестричка з церкви   «Різдва Христова» урочисто заявили, що вірують у Господа нашого Ісуса Христа та приймають його як свого Спасителя.

            Важливість цієї події важко переоцінити. Ще апостоли навчали, що після прийняття віри в Христа та каяття,  святе водне хрещення є   наступним кроком на шляху до вічного життя.


    

            Хрещення було заплановано проводити у водах Жовтневого водосховища, яке знаходиться в історичному районі Нова Баварія.  

Близько 8-ї години ранку всі вже були на місці. Прохолодний вітерець приємно розвіював духоту останніх днів, а мальовничий пейзаж був       німим свідком творчої сили Бога та його любові до людей.   

Швидко закінчивши приготування, віряни стали на урочисту службу. Пастор церкви «Різдва Христова» Віталій Васильович Мороховець   виступив з промовою, в якій нагадав присутнім сутність прийняття  водного хрещення та благословив охрещуваних на життя в Дусі та Слові Божім.   Також віряни прославили Бога своїм співом, що на природі набув особливого звучання. 

Після служби охрещувані вбралися в білі одежі. Пастор у синьому вбранні та його помічник увійшли у воду . Виконуючи волю Бога,   охрещувані по одному заходили у воду, де пастор питав - чи вірують вони в Ісуса Христа як у власного Спасителя? Сім урочистих «Вірую!» стали   символом погибелі старої, гріховної людини та народження нової. 

            Відчуття укладання особистого заповіту з Богом і прийняття на себе Святого Духа знайшло дивне вираження у фізичному контакті з водою,   наповнили душу невимовною радістю. Автор цих строк був одним із новохрещених, і я мушу заявити – це справді унікальний духовний досвід, який   неможливо ні з чим порівняти. Це треба пережити!    

Звісно, я увірував у Христа набагато раніше, але  хрещення підбило підсумок всім духовним пошукам. Цей заповіт раз і назавжди змінив мене.   Життя ніколи не буде таким, як раніше.

Після обряду хрещення пастор поклав руки на голови новонавернених християн з молитвою до Бога, просячи для них терпіння та мудрості у   їхньому новому житті, щоб вони завжди залишалися вірними учнями Христа.

Завершився святковий ранок пікніком, на якому члени церкви пригощали один одного смачними закусками.

Я особисто хочу виразити подяку всім моїм братам та сестрам у Христі, які пройшли зі мною цей шлях від простої цікавості до святого   водного хрещення. Ви - прекрасні. Окрему подяку висловлюю пастору церкви «Різдва Христова» Віталію Васильовичу Мороховцю та його дружині    Надії Миколаївні. Відкривши для мене двері вашого дому, ви відкрили мені шлях до нового, вічного життя.

 

                             Максим Юрченко.

... Читать далее >>
      
[<< Назад]

Авторизация


Регистрация
Забыли пароль?
Молитвенный календарь Текущий день
2018Вторник

25
Сентябрь

Молитвенный календарь

dina777
Молитва за сына Славика. Об покаянии, исцелении
Добавить молитву могут только зарегистрированные пользователи.

Статистика
Посетителей on-line: 105016

Зарегистрированно: 79

Посещений всего: 222969

Объявления    Новости    Об объединении   Церкви области   Литературная страничка   Галерея   Трансмировое радио   On-Line трансляции