Домашняя страница Написать нам Карта сайта

Меню сайта

Обновления сайта

Теперь можно добавлять аватару!
2017-07-21 21:23:19

Уважаемые пользователи сайта "Харьков для Христа", рады сообщить Вам об очередных обновлениях сайта: теперь Вы можете добавлять свои аватары, которые в дальнейшем будут использоваться в форуме. Администрация сайта.... Читать далее >>


Исцеляющие раны
2017-05-31 17:34:24

   В одной семье заболела дочь, в её крови была обнаружена инфекция, которая несла в себе боль и смерть в каждую клеточку организма этого ребенка. Все попытки, предпринятые со стороны врачей, были безуспешны, но оставался ещё один шанс. Заражённую кровь, которая несла в себе смертельную опасность, н... Читать далее >>


Обновление раздела "Трансмировое радио"
2016-09-16 20:45:52

Обновлён раздел Трансмирового радио новыми передачами. Приятного прослушивания.... Читать далее >>


Заработал раздел "Трансмировое радио"
2016-07-15 21:32:30

       ВНИМАНИЕ! Заработал раздел "Трансмировое радио". Теперь можно прослушивать записи Харьковской студии Трансмирового радио. С ув. Администрация сайта "Харьков для Христа".... Читать далее >>

Все обновления >>

Полезные ссылки

Пастор Онлайн
ц. Свет Евангелие
Ребцентр Освобождение
YesHEis - делиться Евангелием онлайн
ВСЦ ЕХБ
Реформації 500 років
Svitle радио Еммануил

РАДІЙ ЗЕМЛЯ, СПІВАЙ КРАЇНА!"
Опубликовано: 2018-01-23 12:59:38
      


      Салтівська церква "Благодать" торжественно зустріла Різдво Спасителя Христа

 Напередодні Різдва церква "Благодать" засяяла святковою урочистістю. Яскрава театральна вистава на честь народження Господа Христа пройшла у стінах Дому Молитви.
 А брали участь у ній і дорослi, і молодь, і навіть малеча. Цілі сімейства були задіяні у відтворенні подій двохтисячолітньої давності.
     І в саму святкову різдвяну днину піднесений настрій супроводжував кожного. Адже Христос народився, Сам Творець у тілі на спасіння людству у світ з'явився.

 Подяка Господу за Спасителя привела в стіни храму сотні людей. Чимало серед них було й гостей, тих, хто не так часто відвідує служіння. Величність Різдва кожному встелила доріжку до церкви.

 Спільна молитва традиційно відкрила служіння. Слово Боже проповідував пресвітер В'ячеслав Шевелєв. Хвалебні гімни лилися з дитячих уст учасників святкового хору. Загальний спів возвеличував Народженого Христа у  різноманітних різдв'яних композиціях.

  Проповідник Олексій Аксєнов запропонував до уваги слухачів місце Святого Писання Ісаї 9:5:"Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець  вічности, Князь миру".

 У своїй проповіді брат Олексій роздумував над вірними і невірними очікуваннями від народження Ісуса Христа. Опираючись на авторитет Біблії, він довів, що Господь прийшов у світ не для того, аби дарувати якісь матеріальні  блага.

     Натомість Христос народився, щоб спасти людей від гріха, через віру в Бога дарувати прощення і вічне життя.

"Не прийшов Я, щоб праведних кликати до покаяння, а грішних" - Луки 5:32.

           Старший пресвітер церкви Дмитро Гончаров зачитав текст Євангелія від Матвія 1:18-25: "Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона  має в  утробі від Духа Святого. А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся  прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який  провіщає: Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. І не знав  він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус".

  Брат Дмитро розважав над Словом Божим і доніс слухачам важливі істини. Серед яких те, що Бог зі Своєї великої любові до людей зблизився з грішним світом. І завдяки народженню Христа сьогодні кожен має право на спасіння  і вічне життя.
 У цей величний день церква наповнилась молитвами вдячності за Рожденного Христа. Особливо гарно звучали добре знані композиції "Тиха ніч, дивна ніч", "Радій земля, співай країна" та інші.     Підготував Володимир Терлецький, церква "Благодать"

 

... Читать далее >>
      
[<< Назад]

Авторизация


Регистрация
Забыли пароль?
Молитвенный календарь Текущий день
2018Среда

19
Сентябрь

Молитвенный календарь

dina777
Молитва за сына Славика. Об покаянии, исцелении
Добавить молитву могут только зарегистрированные пользователи.

Статистика
Посетителей on-line: 0

Зарегистрированно: 79

Посещений всего: 222628

Объявления    Новости    Об объединении   Церкви области   Литературная страничка   Галерея   Трансмировое радио   On-Line трансляции