Домашняя страница Написать нам Карта сайта

Меню сайта

Обновления сайта

Теперь можно добавлять аватару!
2017-07-21 21:23:19

Уважаемые пользователи сайта "Харьков для Христа", рады сообщить Вам об очередных обновлениях сайта: теперь Вы можете добавлять свои аватары, которые в дальнейшем будут использоваться в форуме. Администрация сайта.... Читать далее >>


Исцеляющие раны
2017-05-31 17:34:24

   В одной семье заболела дочь, в её крови была обнаружена инфекция, которая несла в себе боль и смерть в каждую клеточку организма этого ребенка. Все попытки, предпринятые со стороны врачей, были безуспешны, но оставался ещё один шанс. Заражённую кровь, которая несла в себе смертельную опасность, н... Читать далее >>


Обновление раздела "Трансмировое радио"
2016-09-16 20:45:52

Обновлён раздел Трансмирового радио новыми передачами. Приятного прослушивания.... Читать далее >>


Заработал раздел "Трансмировое радио"
2016-07-15 21:32:30

       ВНИМАНИЕ! Заработал раздел "Трансмировое радио". Теперь можно прослушивать записи Харьковской студии Трансмирового радио. С ув. Администрация сайта "Харьков для Христа".... Читать далее >>

Все обновления >>

Полезные ссылки

Пастор Онлайн
ц. Свет Евангелие
Ребцентр Освобождение
YesHEis - делиться Евангелием онлайн
ВСЦ ЕХБ
Реформації 500 років
Svitle радио Еммануил

Урочисте рукопокладання
Опубликовано: 2017-12-28 08:26:04
    У церкві "Благодать" відбулося урочисте рукопокладання на пасторське служіння брата В'ячеслава Шевелєва

 17 грудня 2017

 І недивно, що прекрасного недільного ранку на автомобільній парковці церкви "Благодать" усі місця були заповнені заздалегідь. Адже багацько поважних гостей з інших церков братства  прибули, щоб розділити радість цієї непересічної події.

 Годі собі уявити, що відбувалося у самій залі церкви "Благодать". А яблоку там дійсно не було де впасти! Чудеснi хвалебнi оди Господу розливались широкою річкою. Святково вбрані хористи  так і притягували чисельні погляди. А музичний супровід велично прославляв Христа в різноманітних композиціях.

  Розпочалося служіння спільною молитвою. Загальний спів піднесенно возвеличив Господа. Продовжив обласний пресвітер Геннадій Пилипенко. Він відмітив, що церква є тілом Христа і вона  не може бути знищена. Бог створює Церкву із помісних церков і дбає про її чистоту.

 Слава Господу, що церкву "Благодать" Бог благословляє новими служителями. Це ніщо інше як відповідь Господа на молитви братів і сестер. Адже пасторства потребує кожна церква,  завдяки цьому служінню Наречена Господа зростає та міцнішає.

     Брат Геннадій Миколайович зачитав текст із Писання -  "Вірне це слово: коли хто єпископства хоче, доброго діла він прагне. А єпископ має бути бездоганний, муж однієї дружини, тверезий,  невинний, чесний, гостинний до приходнів, здібний навчати, не п'яниця, не заводіяка, але тихий, несварливий, не сріблолюбець, щоб добре рядив власним домом, що має дітей у слухняності з  повною чесністю,
 бо хто власним домом рядити не вміє,  як він зможе пильнувати про Божу Церкву?"

 (1 Тимофію 3:1-5).

     Лунали молитви подяки Господу за сімейство В'ячеслава і Ольги Шевелєвих. Далі слово взяв вiдповiдальний пресвітер церкви "Благодать" Дмитро Гончаров. На прикладі власного  пасторського служіння він дав практичні настанови брату В'ячеславу та сестрі Ользі.

 Диякон церкви "Благодать" Олексій Аксєнов запропонував присутнім на святковому богослужінні світлини із життя подружжя Шевелєвих. І кожен ближче познайомився із новоспеченою      родиною служителів.

    Брат В’ячеслав Шевелєв — керівник харківської студії  ТрансСвітового Радіо , диктор програм «Життя, як воно є», «Маяк надії», «Домашній вогник».

 Народився в Харкові в християнській родині. А навернувся до Бога 1988 року, слухаючи передачі ТСР та інших християнських радіостанцій. Хрещення же приняв 1990-го.

 Брат Шевелєв з дитячих років захоплювався радіоелектронікою, працював електриком на залізниці. 1994 року одружився і разом із дружиною Ольгою вступив до Донецького біблійного к  коледжу на факультет християнського радіомовлення. Від 1996-го несе служіння диякона в харківській церкві «Благодать». Цього ж року розпочалась робота з підготовки до ефіру перших  християнських програм на місцевому радіо.

 З січня 1997 року В'ячеслав Дмитрович брав участь у регулярному мовленнi через радіостанції ТрансСвітового Радіо.

 Що ж стосується сестри Ольги, то вона 
 — автор та ведуча радіопрограм «Життя, як воно є», «Маяк надії», «Домашній вогник».

 Особливим біблійним текстом для неї є вірш: «Брати, я себе не вважаю тим, що досягнув. Забуваючи те, що позаду, і прямуючи до того, що попереду,  з ревністю женуся до мети — за  нагородою високого Божого покликання в Ісусі Христі» (Фил. 3:13).

    Народилася на Харківщині у християнській сім’ї. 1990-го вступила до інституту культури на бібліотечний факультет. В березні 1991 року прийняла хрещення в центральній церкві Харкова, де  зустрілася з майбутнім чоловіком.

 Після закінчення інституту, через два тижні після весілля, разом з чоловіком В’ячеславом, поїхала на навчання до Донецького біблійного коледжу, де навчалася місіонерству та азам  радіомовлення.

  Після закінчення коледжу підготувала близько десятка християнських радіопрограм для місцевої FM-радіостанції. У цьому ж році познайомилися з керівниками ТрансСвітового Радіо в Україні.  А вже згодом на середніх хвилях вийшла перша 30-хвилинна передача за участi сестри Ольги.

 У листопаді 2016 року подружжя Шевелєвих відзначило двадцяту річницю служіння на ТрансСвітовому Радіо.

    Бог благослових В'ячеслава та Ольгу трьома дітьми – Аліною, Андрієм та Ярославом.

      Урочисте богослужіння продовжив своєю проповідю пастор Володимир Трофимов. Він відзначив, що Господні благословіння покращують життя Церкви.

 Брат зачитав текст Писання "А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю, а надто ті, хто працює у слові й науці" (1 Тимофію 5:17).

 У молитві пресвітери благословили подружжя Шевелєвих на ратний труд на ниві Божій. І невимовна радість запанувала в залі церкви. Лунало чимало задушевних пісень, слава Христу лилась у  віршованих рядках.

   Продовжилось служіння іще кількома проповідями гостей, серед яких були і пастор харківської церкви "Нова надія" Віталій Сорокун та керівник ТрансСвітового Радіо в Україні Олександр  Чмут.

  Скрасили святкову подію смачні частування та теплі бесіди.

 Підготував Володимир Терлецький   https://www.facebook.com/groups/254281484917088/permalink/554160574929176/

 

 

... Читать далее >>
      
[<< Назад]

Авторизация


Регистрация
Забыли пароль?
Молитвенный календарь Текущий день
2018Среда

19
Сентябрь

Молитвенный календарь

dina777
Молитва за сына Славика. Об покаянии, исцелении
Добавить молитву могут только зарегистрированные пользователи.

Статистика
Посетителей on-line: 104684

Зарегистрированно: 79

Посещений всего: 222627

Объявления    Новости    Об объединении   Церкви области   Литературная страничка   Галерея   Трансмировое радио   On-Line трансляции